نکات فنی تجهیز سالن کنفرانس-قسمت سوم - اخبار

نکات فنی تجهیز سالن کنفرانس-قسمت سوم


دیوارکوب :

در تجهیز سالن کنفرانس قدم بعدی اجرای پنلهای دکوراتیو نمای دیوار کوب که از سطوح ام.دی.اف 16 میلیمتر روکش ملامینه میباشد که لبه های آشکار آن به منظور عدم پذیرش رطوبت و زیبایی لبه چسبانی شده اند که این پنلهای ام دی اف طبق طرح درخواستی به فریم چوبی زیر متصل و محکم میگردند . همچنین بسته به طرح ممکن است از پنلهای 8 میلیمتر با رنگبندی متنوع و یا تایلهای آکوستیک یا حتی قابهای چرمی یا پارچه ای استفاده شود.( تمام حقوق متعلق به شرکت نوپارت است . )

 زیر سازی سقف سالن :

بسته به طرح مورد نظر ممکن است از سطوح کناف ، تایلهای آکوستیک ، ام دی اف و یا حتی متریالهای ترکیبی در پردازش نهایی سقف استفاده شود اما آنچه حائز اهمیت است پیش بینی محلهای عبور کابلهای مربوط به تجهیزات صوت و تصویر و تجهیزات ایر کاندیشن ، دریچه های سقفی و ایجاد محلی جهت دسترسی به سقف اصلی می باشد . بسته به طرح ممکن است نیاز به ایجاد سطحی جهت اجرای سقف کاذب باشد که در این صورت باید اقدام به آهنکشی نماییم .( تمام حقوق متعلق به شرکت نوپارت است . )

بر اساس طرح  نظر با توجه به فضا و شرایط موجود ایجاد یک سازه فلزی مشبک از پروفیلهای 60 * 40 و 40 * 40 آهنی جهت دستیابی به یک سطح کار تراز و شاقول لازم بوده که با ابعاد از پیش تعیین شده بر اساس سایز پنلهای نهایی ، بصورت کاملا حساب شده پیشنهاد میگردد که در عین حال جهت اجرای قسمتهای معلق سقف نیز بسیار مفید فایده خواهند بود ، همچنین با اجرای این شبکه امکان اصلاح پیش آمدگی های نا مناسب و یا بالعکس امکان ایجاد فرو رفتگی یا پیش آمدگیهای طرح امکان پذیر میگردد . تمامی پروفیلهای مذکور با اتصال جوش و پیچ مهره به قسمتهای مختلفی از سازه اصلی متصل خواهند بود . برای اجرای شبکه فلزی سقف لازم است ابتدا دستیابی به سقف اصلی سالن محقق شده و سپس برای اجرای سطوح مورد نظر از سقف اصلی ساپورت گرفته شود.

لازم به ذکر است شبکه فلزی مذکور با پوشش لایه ضد زنگ نسبت به خوردگی و زنگ زدگی محافظت خواهد شد .تاریخ : 07 آبان 1396 | 667 بازدید


1
2
3